листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прва половина од 2018 година_30.08.18.pdf

Објавено на: 30.08.2018 09:56:17
Документ БР.: DOC_10191-405/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации