листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2018 до 30.06.2018


неревидиран финансиски извештај 01.01.2018-30.06.2018.xls

Објавено на: 30.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-94/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.