листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

РИК СИЛЕКС АД КОНСОЛИДИРАНО - ИЗВЕШТАЈ 


Izvestaj konsolidirano.pdf

Објавено на: 30.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-406/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации