листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018


Консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2018.xls

Објавено на: 30.08.2018 14:46:35
Документ БР.: DOC_26441-96/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.