листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018


Образложение кон Консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2018.doc

Објавено на: 30.08.2018 14:46:43
Документ БР.: DOC_10191-407/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации