листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2018г до 30.06.2018г ке ги објави на ден 31.08.2018г по 13Часот

Објавено на: 30.08.2018 14:50:38
Документ БР.: DOC_10191-408/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации