листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за резултатите од работењето на Ветекс АД Велес за период од 01.01.2018 до 30.06.2018 година


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2018 do 30.06.2018.docx

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-409/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации