листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите ЖАС АД-  01.01.2018-30.06.2018


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2018-30.06.2018.doc

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-410/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации