листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.2018-30.06.2018


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2018.docx

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-413/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации