листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2018-30.06.2018


01.01-30.06.2018.xlsx

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-105/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.