листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Konsolidirani bilansi 01.01.2018-30.06.2018


30.06.2018.xlsx

Објавено на: 31.08.2018 15:45:00
Документ БР.: DOC_26441-118/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.