листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2018г до 30.06.2018г


Obrazlozenie 30.06.18.doc

Објавено на: 31.08.2018 13:52:03
Документ БР.: DOC_10191-415/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации