листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.06.2018-210818.docx

Објавено на: 31.08.2018 14:15:31
Документ БР.: DOC_10191-421/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации