листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog vi go isprakam obrazlozenieto za nerevidiraniot finansiski izvestaj za 01.01-30.06.2018


obrazlozenie.pdf

Објавено на: 31.08.2018 14:14:54
Документ БР.: DOC_10191-420/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации