листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 100 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 06.09.2018 08:31:20
Документ БР.: DOC_12291-41/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции