листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание  ВВ Тиквеш 10.09


SOBRANIE ODLUKA SEDISTE.pdf
SOBRANIE ODLUKA IZMENA STATUT.pdf

Објавено на: 11.09.2018 14:11:42
Документ БР.: DOC_12283-131/2018
Урнек: Други одлуки од собрание