листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 12.09.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_10191-431/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации