листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Откуп на сопствени акции (3).doc

Објавено на: 14.09.2018 14:05:01
Документ БР.: DOC_12291-42/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции