листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје, известува дека во изминатиов период Борислав Атанасовски, Член на Надзорниот одбор, има продадено 85 акции на Банката.


НЛБ Банка АД Скопје

Објавено на: 19.09.2018 14:08:53
Документ БР.: DOC_10191-435/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации