листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје известува за објава на неревидираниот Биланс на успех за период од 01.01.-30.09.2018 година


Informacija za objava na finansiski izvestai.pdf

Објавено на: 04.10.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-440/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации