листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 17 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 09.10.2018 14:31:07
Документ БР.: DOC_12291-46/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции