листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 32 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 10.10.2018 14:40:26
Документ БР.: DOC_12291-47/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции