листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност гo објавуваме

коментарот кон неревидираните финансиски извештаи01.01-30.06.2018год.


Komentar kon Finansiski izvestai 01.01-30.06.2018год..doc

Објавено на: 10.10.2018 14:41:35
Документ БР.: DOC_10191-445/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации