листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerev. bil. na uspeh 01.01-30.09.2018 g


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.09.18.xls

Објавено на: 05.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-29/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.