листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор


Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор18.10.2018.1.doc

Објавено на: 18.10.2018 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-449/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации