листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie na akcioneri


javen povik за собрание 20.11.2018.docx

Објавено на: 19.10.2018 08:41:16
Документ БР.: DOC_10109-130/2018
Урнек: Јавен повик за собрание