листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki


predlog odluka za izmena na statut.docx
ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА ОТПОВИКУВАЊЕ НА ЧЛЕНОВИ НА ОДБОР.docx
МИСЛЕЊЕ по точка 3 од дневен ред.doc

Објавено на: 19.10.2018 08:41:26
Документ БР.: DOC_13285-97/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери