листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на седница на Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Javen povik za sobranie na akcioneri 2018.pdf

Објавено на: 19.10.2018 08:41:22
Документ БР.: DOC_10109-131/2018
Урнек: Јавен повик за собрание