листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештаи на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје за 2017 година, ревидирани од страна на овластен ревизор


Revidiran finansiski izvestaj za 2017.pdf

Објавено на: 19.10.2018 09:33:37
Документ БР.: DOC_12304-111/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи