листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлуки од акционери за Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје закажано за ден 21.11.2018 год


Predlog-Odluki od akcioneri.pdf

Објавено на: 26.10.2018 15:09:39
Документ БР.: DOC_13285-102/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери