листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ОД 01,01,2018 ДО 30,09,2018


9 Месечни известувања BILANS NA USPEH 01.01.2018-30.09.2018.xls

Објавено на: 30.10.2018 09:37:35
Документ БР.: DOC_12298-11/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.