листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

AD Evropa Skopje svoite finansiski izvestai za period 01.01.2018-30.09.2018 ke gi objavi na 31.10.2018 po 13:00 casot


Ценовно чуствителна информација-неревидирани финансиски извештаи за 01.01.2018-30.09.2018.doc

Објавено на: 30.10.2018 15:36:22
Документ БР.: DOC_10191-456/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации