листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

 НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ  01.01.-30.09 2018 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.10.2018 08:45:00
Документ БР.: DOC_12298-18/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.