листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-KONSOLIDIRAN BILANS NA USPEH 01.01.18-30.09.18


BILANS NA USPEH 30.09.2018-Konsolidiran.xls

Објавено на: 31.10.2018 08:40:17
Документ БР.: DOC_12298-17/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.