листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТЕХНОКОМЕРЦ АД СКОПЈЕ 

За периодот Јануари-Септември 2018 година.


Образложение за остварени резултати 30.09.pdf

Објавено на: 31.10.2018 08:45:00
Документ БР.: DOC_10191-458/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации