листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 30.09.2018 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2018.docx

Објавено на: 01.11.2018 15:19:04
Документ БР.: DOC_10191-461/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации