листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон Билансот на успех 30.09.2018


коментар кон б.у. 30.09.2018.docx

Објавено на: 02.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-463/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации