листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.2018 - 30.09.2018 г.


Жито Полог 30.09.2018.xlsx-консолидиран.xlsx

Објавено на: 02.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-26/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.