листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот резултат од работењето до 30.09.2018 година


obrazl. 30.09.2018g.doc

Објавено на: 05.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-467/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации