листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 10 акции на Макпетрол А.Д .pdf

Објавено на: 05.11.2018 14:34:40
Документ БР.: DOC_12291-50/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции