листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на собрание на акционери 


Javen povik 2018.doc

Објавено на: 06.11.2018 09:28:54
Документ БР.: DOC_10109-134/2018
Урнек: Јавен повик за собрание