листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:


Откуп на 20 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 06.11.2018 15:40:26
Документ БР.: DOC_12291-51/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции