листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот Биланс на успех за период од 01.01.2018 до 30.09.2018 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-30.09.2018.pdf

Објавено на: 08.11.2018 09:34:47
Документ БР.: DOC_10191-476/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации