листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка АД Скопје за периодот 1.1.-30.9.2018 година.


Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка АД Скопје за периодот 1.1-30.9.2018 година.pdf

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-478/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации