листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Obrazlozenie nekonsolidirani 30.09.2018.pdf
Obrazlozenie konsolidirani 30.09.2018.pdf

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-479/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации