листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki 2018.doc

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_13285-109/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери