листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и годишен извештај за работење.


Godisen izvestaj za 2017 god. .pdf
FZC_2017_FS_FINAL_mk_print_potpisi.pdf

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12304-112/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи