листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот консолидиран финансиски извештај:


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2018 - Konsolidiran.xls

Објавено на: 08.11.2018 14:28:13
Документ БР.: DOC_12298-48/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.