листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од 01.01. - 30.09.2018 година.


Образложение на Билансот на успех 30.09.2018 год.docx

Објавено на: 09.11.2018 14:20:21
Документ БР.: DOC_10191-481/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации