листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.2018-30.09.2018


3 ме.извес. 2018 30.09.2018.xlsx

Објавено на: 09.11.2018 14:25:43
Документ БР.: DOC_12298-52/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.